Samsung Galaxy A9S’den 4 Arka Kamera !

0
24
views

Samsung , Galaxy serisini çıkartmaya devam ediyor. Hergün reklamlarda yeniliklerini belirten Samsung , bu sefer Galaxy serisinin en büyük projesini çıkartıyor.

Samsung yetkilileri , Yeni çıkacak olan Samsung Galaxy A9S’in dört arka kameraya sahip olacağını duyurdu.

Samsung’un fotoğraf çekme de en son çıkarttığı telefon ile çığır açtığını söyleyebiliriz. Bu yeni çıkartılacak olan Samsun Galaxy A9S’in çekimlerin’de ekstra bir güncelleme veya kameraya iyileştirme gelebilir mi ?

Ve şimdi gelin , Yeni Telefon olan Galaxy A9S ‘in tasarımına ve özelliklerine bir göz atalım !

6.28 inç büyüklüğündeki AMOLED ekranı 2200 x 1080 piksel çözünürlük sunuyor.

Galaxy A9S ihtiyaç duyduğu gücü snapdragon 600 sağlıyor.
14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz’e kadar çıkabilen Snapdragon 660 sekiz çekirdekli bir işlemci. İşlemci içerisinde sekiz adet Kryo 260 çekirdeği yer alırken, grafik tarafında gerekli olan güç Adreno 512 GPU’dan alınıyor.
Samsung , Galaxy serisine adını yazdıran yeni telefonuna 6GB Ram ve 128 GB depolama alanı sunuyor.
Diğer telefonların aksine yalnızca dört tane arka kamerası olması değil , parmak izi okuyucusunun kare şeklinde olması da dikkat çekici özelliklerinden biri oldu.
Batarya kapasitesi ve telefon hakkında daha geniş bilgilere 11 kasımda yapılacak olan fuarda daha fazla bilgi edinebiliriz.
Batarya kapasitesi ve telefon hakkında ki diğer özellikleri henüz Samsung yetklileri tarafından açıklanmadı. Telefon hakkında çıkan tüm haberlerin , Samsung yetkilileri olmadığı sürece yanlış bir haber olduğunu savunan Samsung yetkilileri , ekstra bilgileri 11 kasımda gerçekleşecek olan Samsung Lansmanı’nda göreceğiz.