İşte iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr’ın özellikleri ve Dudak uçuklatan fiyatı !

Apple yeni ürünleri iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr ve Apple Watch Series 4’ü tanıttı. Apple’ın ürün tanıtım etkinliği California’daki Steve Jobs Theatre’da düzenlendi. Yeni Apple ürünleri 21 Eylül’de ABD’de satışa çıkacak. Türkiye için tarih henüz açıklanmadı. iPhone Xs’in karı hariç fiyatı yaklaşık 10 bin 800 TL olacak. iPhone Xs’in başlangıç modelinin yaklaşık 4.140 TL’si vergi olacak.

işte İPhone Xs Max ve İPhone Xs’in özellikleri ;

 

işte İPhone Xr’ın özellikleri ;

 

Uzun zamandır yeni İPhone’ların isimlerinin ne olacağı hakkında konuşuluyordu. IPhone XS mi dersiniz , IPhone XS Max mi dersiniz , IPhone Xr mı dersiniz. Apple’ın üretim hayatında oluşturduğu en karmaşık telefon isimleri bunlar olabilir. Herkes , IPhone XS Max değil de , Telefonun adının Iphone XS plus olacağını düşünüyordu. Aslında isminde Max adı geçen çoğu telefon’un 2 aylık kullanımı sonucunda çöktüğünü görebiliyoruz. Ancak Apple şirketi ürettiği telefonlarla bizleri her zaman şaşırtmayı başarmış ve ürettiği her telefonu , ürün çıkmasıyla beraber milyonlarca satabiliyor. Bu da kullanıcıların Apple’a olan güvenini göstermekte. Şahsi görüşüm ; Eğer ki IPhone Xs Max telefonu sorunlu bir telefon olur ve çoğu Max Adlı telefon gibi 2-3 ay kullanımdan sonra telefonun yavaşlaması , bataryasının zayıflaması gibi sorunların oluşmasıyla beraber , Apple marka telefonların da kullanımının azalacağını düşünüyorum.

iPhone XS ve iPhone XS Max için Uzmanların Yaptığı Yorumları

Örneğin, Daring Fireball’un John Gruber’i, yeni iPhone’ların kamerasının ve yazılımının fotoğrafçılık için her zaman cebinizde hazır beklediği övgüsünde bulunuyor;

iPhone’lar, objektif veya sensör kalitesinde büyük kameralarla rekabet edemez. Yakın bile değil. Çünkü Fizik yasaları bunu engelliyor. Ancak bu geleneksel kamera şirketleri, Apple ile özel kamera lensi veya yazılımlarda rekabet edemez ve onların kameraları her zaman cepten kolaylıkla taşınabilecek şekilde iPhone’larla rekabet edemeyecek düzeyde. iPhone’lar fotoğraf paylaşımı için her zaman internete bağlı. Uzun vadede, akıllı telefon ve yazılım üzerine iPhone’lar eşsiz.

The New York Times, Apple’ın iPhone XS Max’in ekran boyutunu kullanılabilirlik yönünden ödün vermeden artırmasına övgüde bulunuyor. Tom’s Guide, A12 Bionic için bazı kıyaslamalar yaptığını ve iPhone XS modellerini mevcut en hızlı iPhone’lar ve akıllı telefon olduğunu söylüyor;

2 dakikalık bir 4K videoyu 1080p’ye dönüştürmek için iPhone XS, iPhone XS Max ve Galaxy S9 + üzerinde bir test yaptık. Yeni iPhone’lar videoyu 39 saniye daha hızlı işledi. Galaxy S9 +’ın videoyu işleyebilmesi 2 dakika 32 saniye sürdü ve bu en hızlı bir Android telefonun yapabildiğiydi. Testlerimize dayanarak, iPhone XS ve XS Max’in içindeki A12 Bionic işlemcisinin bir akıllı telefonu en hızlı akıllı telefon yaptığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Apple, elbette incelemeler ve yorumlarda olumlu olanlara odaklandı ve yorumcuların genellikle iPhone Xs ve XS Max için övgüde bulunuyor olmaları, özellikle kamera geliştirmeleri ve daha büyük ekran boyutu için yaptıkları olumlu yorumlar iPhone X kullanıcıları için cazip gelmeyebilir.

Apple’ın uzmanlara ait tüm incelemelerinden oluşturduğu özel seçkisine Apple Newsroom aracılığıla ulaşabilirsiniz.

Yardımcı Kaynak : Sihirlielma.com

 

İçeriği Oyla
Techno Ares