100 Milyon Aboneli İlk YouTube Kanalı T-Series

T-series ve PewDiePie gibi iki büyük You Tube kanalı arasında gerçekleşen abone savaşı PewDiePie’ın ezilmesiyle son buldu. You Tube’da yeni bir rekor olan 100 milyon abone T-series kanalının olarak en fazla takipçiye sahip kanal unvanını eline aldı. Bu unvanı ne kadar elinde tutabilir, bilinmez fakat bilinen o ki konusu büyük kitlelere hitap etmese bile bu kadar fazla izlenmeye ve aboneye sahip oldu.

T-series Ne Kanalı?

Hindistan’ın müzik üretici kanalı olan T-series You Tube’a 13 bin video yükleyerek kendi kitlesini oluşturmuş ve yeni rekora imza atmış gibi görünüyor. Video içerikleri ne diyecek olursanız eğer 100 milyon aboneli bu kanalda yerel Hint müzikleri ve Bolywood şarkıları bulunmakta. Hint müzikleri deyip geçmemek lazım bu zamana kadar 70 milyar izlenmeye sahip kanal her geçen gün rekoruna bir yenisini daha ekliyor. Son zamanlarda Bolywood filmlerine, müzik ve dizilerine duyulan sempatinin artması da bu kanal için tadından yenmez bir hal aldı. Hint dizilerine ve müziklerine duyulan ilgi ister istemez kanala da duyulmasına sebep oldu.

PewDiePie Birinciliğini Kaptırdı

Birçok insanın hafızasına; yaptıklarıyla, içerikleriyle zaman zaman iyi zaman zaman da kötü bir şekilde kazınmış bulunmakta. 96 milyon gibi bir abone sayısına sahip kanal da durmak bilmeden büyümeye devam ediyor. PewDiePie’ın zirvedeki yerini kaybetmesinin ardından yaşanan olaysa şirket ve kurumların sahip olduğu You Tube kanalı ile de büyük başarılar elde edilebileceğidir. Bu olay sonrasında You Tube camiasına yeni isimler, kurumlar ve şirketlerin katılabileceği de büyük bir ihtimal söz konusu.

Bu iki büyük kanalın arasında gerçekleşen abone karşılaşması uzun zamandır birçok topluluğunda dikkatini çekmiş hatta abone çatışmasını büyük bir ilgiyle izleyecek kişilerde olmuştu.

T-series’in yapmış olduğu bu abone ve izlenme sayısı onun yaklaşık 13 yılını almış. Son zamanlarda daha da hızlı büyüyen kanal özgün müzik içerikleriyle farkını yaratıyor. Her geçen gün yeni bir videosuyla da müzik kanalının severlerine güzel keyif yaşatmaya devam ediyor.

T-series’in yapmış olduğu abone sayısı ve bunun paylaşımıyla da dudakları uçuklatıyor.

İçeriği Oyla
Techno Ares